Parçalı bulutlu
  • EURO 4.66
  • DOLAR 3.74

Aziz Yıldırım: Bu iş kaşarlanmış hakemlerle yürütülemez

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, bir basın toplantısı düzenleyerek derbinin hakemi Halis Özkahya’ya yüklendi. Yazar Hakkında Bayram ÖzdemirSevin O seni her an yaşattığı için .
Spor - Eylül 30, 2015 9:01 pm A A

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Şekip Mosturoğlu, derbide yaşanan hakem olaylarıyla ilgili basın toplantısı düzenledi.

İşte Yıldırım’ın açıklamaları:

Türk sporunda 6 haftadır ciddi hakem hataları yaşanmakta. Bu yalnızca Fenerbahçe için geçerli bir şey değil. Bursaspor maçından sonra yaşananları açıklamak üzere sayın Federasyon Başkanı’na bir mektup yazdım şimdi onu okuyacağız. Geldiğimiz noktada durumun sorumlusu Türkiye Futbol Federasyonu’dur.

Rahmetli Hasan Doğan, göreve geldiği zaman camia içindeki kronik problem haline gelmiş hakemlerin işine son vermişti.

Yıldırım: Bu iş kaşarlanmış hakemlerle yürütülemez – İZLE

Bugün bir profesyonel hakem, ayda 40-50 bin TL ücret kazanıyor. Kimse tarafından sorgulanamaz hale geldiler. Uilenberg diye bir hakem hocası getirildi ve bu kişinin de ilişkileri sayesinde bizim hakemlerimiz Avrupa’da maç yönetiyorlar. 70 milyon Euroluk transfer harcaması yaptık ve tek bir hakemin düdüğüyle bu parayı sokağa atamayız.

Halis Özkahya ile ilgili kafamda soru işaretleri var. Meireles’le ilgili olmayacak şeyler söyledi.Markovic giderken tekme yedi, onu görmedi. Bu hakemin psikolojisi iyi değil. Halis Özkahya Fenerbahçe’yi katletmiştir. Bu iş kaşarlanmış hakemlerle yürütülemez. Bilinsin.

Bu arada BJK TV, Aziz Yıldırım’ın basın toplantısı yaptığı sırada ağlayan bebek videolarını yayınlayarak göndermede bulundu.

bayramozdem

Yazar Hakkında Bayram Özdemir

Sevin O seni her an yaşattığı için .

Spor - 9:01 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.