Parçalı bulutlu
  • EURO 4.67
  • DOLAR 3.75

Twitter’da Türkçe şikayet dönemi

Yapılan açıklamayla Twitter’ın şikayetleri Türkçe olarak da kabul etmeye başladığı resmen duyuruldu. Yazar Hakkında Bayram ÖzdemirSevin O seni her an yaşattığı için .
Gündem - Eylül 29, 2015 11:57 pm A A

Popüler mikro blog sitesi Twitter, Türkiye’deki kullanıcıları yakından ilgilendiren bir karara imza attı. Twitter, artık Türkçe olarak yazılan şikayetleri de kabul etmeye başladı.

Türkçe şikayetleri kabul etmeye başlayacağını açıklayan Twitter tarafından yapılan açıklama şöyle:

“Twitter, daha güvenli kullanım için son bir kaç aydır yaptığı şikayet bildirme mekanizmalarındaki değişiklikler, yenilenmiş “kullanıcı şikayetlerini nasıl değerlendiriyoruz” bölümü ve geliştirilmiş “engelleme özellikleri” gibi güncelleme ve değişikliklerine bir yenisini daha ekledi. Pek çok dilde mevcut olan Twitter Güvenlik Merkezi, artık Türkçe olarak da hizmete girdi. Kullanıcıların kafasını kurcalayan dijital güvenlik sorularının cevapları, Türkçe sunulan Güvenlik Merkezi’nde artık rahatlıkla bulunabilecek. “Güvenlik Merkezi tam olarak nedir” sorusunun yanıtıyla ilgili Twitter Blog postunun detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Güvenlik Merkezi herkesin Twitter’da ve diğer mecralarda online güvenlik hakkında pek çok şey öğrenebileceği bir kaynak. Bu kaynağı bize dijital vatandaşlık konusunda sürekli yardım eden online güvenlik uzmanları ile beraber çalışmalarımız sonucunda oluşturduk. Yeni sitemiz sayesinde bu bilgilerin sizin tarafınızda da kolayca ulaşabiliyor olmasından oldukça memnunuz. Güvenlik Merkezi, sizin güvenliğinizi sağlamak amacıyla Twitter araçları ve sözleşmelerinden yola çıkarak düzenlendi; gençler, aileler ve eğitimciler için olan kısımlar özellikle oluşturuldu.”

bayramozdem

Yazar Hakkında Bayram Özdemir

Sevin O seni her an yaşattığı için .

Gündem - 11:57 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.