Dolar : Alış : 3.8223 / Satış : 3.8292
Euro : Alış : 4.5382 / Satış : 4.5463
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul10°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 5232 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

TARIM POLİTİKALARI HAFTA SONU İZMİR’DE MASAYA YATIRILACAK

31 Mart 2016 - 411 kez okunmuş
Ana Sayfa » GTHB Personel»TARIM POLİTİKALARI HAFTA SONU İZMİR’DE MASAYA YATIRILACAK
TARIM POLİTİKALARI HAFTA SONU İZMİR’DE MASAYA YATIRILACAK

Daha önce Şanlıurfa, Bursa, Adana, Trabzon ve Konya’da gerçekleştirilen bölgesel ortak akıl toplantılarının Ege Bölgesi ayağını teşkil eden toplantılar, İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak ve Muğla olmak üzere bölgedeki 8 ilin katılımıyla 1-2 Nisan 2016 tarihlerinde düzenlenecek. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in başkanlık edeceği toplantıların ilki, 1 Nisan 2016 Cuma günü Bakanlık merkez birimleri ve ilgili kuruluşların birim amirlerinin katılımıyla “Bakanlık Koordinasyon Toplantısı” şeklinde gerçekleştirilecek. Aynı gün öğleden sonra ise Bakanlık Merkez birimleri ve ilgili kuruluşlar, bölge GTHB il müdürleri ve bakanlığa bağlı kurum ve kuruluşların müdürleriyle “Bölgesel Genişletilmiş Bakanlık Koordinasyon Toplantısı” yapılacak.

2 Nisan 2016 Cumartesi günü bölge milletvekilleri, mülki idare amirleri, bakanlık merkez birimleri, ilgili kuruluşlar, bölge GTHB il müdürleri, kurum ve kuruluş müdürleri, üniversiteler, sektör temsilcileri ve üreticilerin katılımıyla “Ege Bölgesi Ortak Akıl Toplantısı” gerçekleştirilecek.

7 bölgeyi kapsayacak olan bölgesel ortak akıl toplantılarının sonuncusu olan Doğu Anadolu Bölgesi toplantıları, 15-16 Nisan tarihlerinde Erzurum’da yapılacak.

bayramozdem

Yazar Hakkında Bayram Özdemir

Sevin O seni her an yaşattığı için .

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
%d blogcu bunu beğendi: