19° Parçalı az bulutlu
  • EURO 5.32
  • DOLAR 4.52

Tarım Bakanlığı’nda ilk revizyon!

GTHB Personel - Şubat 9, 2017 8:37 am A A

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nda bir süredir beklenen revizyonun ilk adımı atıldı. Bakanlığın önemli birimlerinde bazı isimler görevden alınırken bazı isimlerin de yeri değiştirildi.

Bilindiği üzere Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nda uzun bir süredir geniş çaplı bir revizyon yapılması bekleniyor. Bu revizyonun ilk adımı atıldı. Eğitim Yayım ve Yayınlar Daire Başkanı Şevket Barca, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı Resul Durmaz ve Bakan Faruk Çelik’in Özel Kalem Müdürü Rıfat Kayaoğlu’nun görev yerleri değiştirilirken, Tarım Reformu Genel Müdürlüğünde Daire Başkanı Zeki Karakoç ve Personel Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Emin Güven görevinden alındı.

BÜYÜK REVİZYON BEKLENİYOR

Bakanlıkta yaşanan değişimin bununla sınırlı kalmayacağı kaydediliyor. Önümüzdeki günlerde Bakanlığın hizmet birimlerinde ve ilgili kuruluşların üst yönetimlerinde önemli değişikliklerin yapılması bekleniyor.

GÖREV YERLERİ DEĞİŞTİ

Eğitim Yayım ve Yayınlar Daire Başkanı Şevket Barca, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğüne vekaleten Genel Müdür Yardımcısı yapıldı.

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı Resul Durmaz, vekaleten Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcılığına getirildi.

Bakan Faruk Çelik’in Özel Kalem Müdürü Rıfat Kayaoğlu da vekaleten Personel Genel Müdür Yardımcılığına getirildi.

GÖREVDEN ALINDILAR

Tarım Reformu Genel Müdürlüğünde Organize Tarım ve Hayvancılık Bölgeleri Daire Başkanı Zeki Karakoç ile Personel Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Emin Güven görevinden alındı.

 

Kaynak: https://www.tarimdanhaber.com/haber/tarim-bakanligi/tarim-bakanliginda-ilk-revizyon
GTHB Personel - 8:37 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.