Parçalı bulutlu
  • EURO 4.66
  • DOLAR 3.75

KOÇ BURCU YORUMLARI

Sevgili Koçlar, güne iki önemli enerji etkinliğinde başlıyoruz. İlki, saat 01:20 itibariyle Boğa burcunda oluşacak ilkdördün olup, gerek maddi-manevi değerleriniz ve gerekse gelecek amaçlı planlarınızla ilgili konular üzerinde yoğunlaşmanız anlamına gelmekte. Bu oluşumun etkisi altında doğal olarak şu an durduğunuz noktayı, sahip olduğunuz değerlerinizi ve nelere ihtiyacınız olduğunu, sosyal ilişkilerinizi tümüyle gözden geçirmeye başlarsınız. Sizin isteğiniz öncelikle kendinizi güvende hissetmektir. Bu ister maddi olsun ister manevi anlamda olsun fark etmez.

Alacağınızı, vereceğinizi bilerek yaşamak yani bütçenizi dengelemek, huzur içinde yaşamak ve kimseye muhtaç olmadan hayatınızı sürdürmek. Tabii ki bu istekleriniz tam anlamıyla doyurulduğunda kendinizi çok daha mutlu hissedeceğiniz kuşkusuzdur. Ona göre daha dik durur, kendinizden emin olur ve geleceğe aydınlık gözlerle bakarsınız. Eğer bu konularda kendinizi mutlu hissetmiyorsanız, bir rüzgara göre kapılıp gittiğinizi düşünüyorsanız, ne yapacağınızdan pek emin değilseniz veya sorunlarınız varsa bugünkü ilkdördün etkisi altında kendinizi rahatsız hissetmeniz mümkündür. Yapılması gereken, ne olursa olsun ümitsiz ve çaresiz olduğunuzu düşünmemeniz, tekrar kendinizi gözden geçirerek planlamalarda bulunmanızdır. Unutmayalım ki, her inişin bir çıkışı ve her karanlığın bir sabahı mutlaka vardır.

Saat 14:28 Merkür-Jüpiter görünümü günün ikinci önemli enerjisidir. Mesleki ve finansal konular üzerinde ciddiyetle düşünmeyi sağlar. Çıkarlarımızı gözetmenin yolu, başkalarıyla ilişkimizi güçlü tutmaktan geçer. Yapılacak görüşmelerin işaretçisidir. Destekleyicidir. Miras, hukuki konular, kredi konularında olanaklar sunar.

Huzur ve esenlik dileklerimle,