Parçalı bulutlu
  • EURO 4.66
  • DOLAR 3.75

İKİZLER BURCU YORUMLARI

Sevgili İkizler, güne iki önemli görünüm etkisinde adım atıyoruz. İlki, saat 01:20 itibariyle oluşacak ilkdördün olup, bir sorgulamanın işaretçisidir ve en önemli konu, paradır. Çünkü paranın gerçekten özgür olabilmeniz ve hedeflerinize varabilmeniz açısından ne kadar gerekli olduğunun farkındasınızdır. Ülkenin sorunlarından tutun da, kendinizle alakalı meselelere kadar herşeyi derinlemesine analiz edeceğiniz bugün, şu anki mevcut durumun eksiklerini, artılarını, size gerekli olanları ve artık hiçbir anlamı kalmayanları kafanızın içinde bir teraziye koyarak tartmaya başlarsınız.

Ne kadar özgürüm, kendimi ne kadar güçlü bir şekilde ifade ediyorum, gerçekten doğru yolda mıyım, nasıl ilerleyebilirim ve istediğim noktaya nasıl gelebilirim gibi onlarca soruya cevap bulmaya çalışırsınız. Tabii ki bu sorgulama kolay değildir, ancak başarılabilir. Yapılması gereken öncelikle kendinizi tanımaktır. Çünkü kendinizden emin olursanız ve kendinizdeki eksikleri tamamlamaya gayret ederseniz biliniz ki üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey yoktur.

Saat 14:28 Merkür-Jüpiter görünümü, evimizin ihtiyaçları, sağlıkla ilgili harcamalar ve iş hayatımızla ilgili konuların ciddiyetle gözden geçirilmesinde önem taşıyor. Bir şeyleri derleyip toparlamak adına görüşmelerde bulunuruz. Sorumluluklar yorucu gelir.

Huzur ve esenlik dileklerimle,