Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 4.66
  • DOLAR 3.75

BOĞA BURCU YORUMLARI

Sevgili Boğalar, saat 01:20 itibariyle burcunuz üzerinde oluşacak ilkdördün, günün iki önemli enerji etkinliğinden biri olup, toplum içinde kendini öne sürmesi ve yenilikçi düşünmesi gereken bireyin, dış dünyadaki mücadelesinin işaretidir. Bir yandan sahip olduğu her şeyi korumak ve inandığı şekilde yaşamak isteyen birey, diğer yandan başkalarıyla paylaşımda bulunmak ve sisteme ayak uydurmak mecburiyetindedir. Özellikle mesleki konularda geleceğe dönük, orijinal ve sıra dışı düşünmek zorundadır.

Ancak iş hayatınızla ilgili konularda yaşanan zorluklar, baskılar, belirsizlikler veya beklenmedik gelişmeler kendinizi tam olarak güvende hissetmenizin önünde engel gibidir. Sizden beklenenlerin, sizin gerçeğinizle pek alakası olmadığı gibi, ne düşündüğünüzün bile sanki önemi yoktur. İşte bu durum üzerinizde huzursuzluk yaratabilir. Bu huzursuzluktan kurtulmanın yolu ise gerçekten ne istediğinizi bilmek ve ona göre hayatınızı düzene koymaktır.

Saat 14:28 Merkür-Jüpiter görünümü, görüşme ve planlamaların göstergesidir. Parasal kazanç elde etme fırsatları yaratır. İlişki ve iş ortaklıklarında taraflar olarak, çıkarlarınıza uygun şekilde ortak bir karar verebilirsiniz.

Huzur ve esenlik dileklerimle,