Kastamonu Üniversitesinden Master Öğrencileri Su Ürünleri Mühendisi Mehmet Özdinar’a vefa..

Kastamonu üniversitesi Senatosu ‘Mehmet ÖZDİNAR‘ ile ilgili almış olduğu 2016/156 sayılı senato kararında saldırıyı kınarken sorumluların en kısa sürede cezalandırılmasını talep etti. Kastamonu üniversitesi senatosu tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: Üniversitemiz Fen Bilimleri Enstitüsü, Su Ürünleri Yetiştiriciliği Yüksek Lisans Öğrencisi ve aynı zamanda İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Su Ürünleri Şubesinde […]
GTHB Personel - Ekim 13, 2016 7:11 pm

Kastamonu üniversitesi Senatosu ‘Mehmet ÖZDİNAR‘ ile ilgili almış olduğu 2016/156 sayılı senato kararında saldırıyı kınarken sorumluların en kısa sürede cezalandırılmasını talep etti.

Kastamonu üniversitesi senatosu tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Üniversitemiz Fen Bilimleri Enstitüsü, Su Ürünleri Yetiştiriciliği Yüksek Lisans Öğrencisi ve aynı zamanda İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Su Ürünleri Şubesinde Su Ürünleri Mühendisi olarak görev yapmakta olan Mehmet ÖZDİNAR İstanbul Sarıyer ilçesi Rumeli Fenerinde 06.10.2016 tarihinde görevini ifa ederken bir balıkçı teknesi sahibi tarafından saldırıya uğramıştır.

Kastamonu Üniversitesi olrak Yüksek Lisans Öğrencimiz Mehmet ÖZDİNAR’a yapılan bu menfur saldırıyı şiddetle kınıyor, Cenab-ı Allahtan kendisine acil şifalar diliyoruz. Öğrencimize yapılan bu hunharca saldırının faillerinin en kısa sürede cezalandırılmasını talep ediyoruz.